JUDAS PRIEST се поклониха на съгражданите BLACK SABBATH с кавър на ‘War Pigs’

Убийствена версия наWar Pigs’ в знак на почит към BLACK SABBATH представиха техните съграждани от Бирмингам – JUDAS PRIEST – гледайте долу.

РОБ ХАЛФОРД и неговите колеги от години пускат студийния вариант на парчето от втория албум на SABBATH –Paranoid’ от озвучителната система на своите концерти преди да излязат на сцената.

JUDAS PRIEST са една от малкото световни, високопрофилни метъл групи, които няма да участват в последното шоу на оригиналния състав на BLACK SABBATH тази събота на стадиона в Бирмингам.

Пред Metal Hammer, ХАЛФОРД обясни, че в същия ден PRIEST вече са поели ангажимент да бъдат част от друг голям концерт – за 60-ия рожден ден на SCORPIONS в Германия и за огромно свое съжаление не могат да се разкъсат на две. Все пак, вокалистът подчертава, че неговата банда ще има представител в Бирмингам в лицето на китариста КЕЙ КЕЙ ДАУНИНГ, нищо че той напусна JUDAS PRIEST през 2011.

Билети за директното онлайн излъчване на последното шоу на ОЗИ и BLACK SABBATH ще откриете тук.

  • loudersound.com