Както предполагахме, шоуто на легендарната стадионна група няма да се състои. Това е съобщено от самата група, в официалния MySpace.
Ето съобщението:
„След великолепното изживяване, на което се насладиха и FOREIGNER и феновете им, когато бандата посети за първи път България през 2007-ма, групата имаше голямо желание да се върне в България по време на настоящото си европейско турне.
„Невъзможността на промоутъра, който се бе заел с организацията на шоуто в София на 12 юли, да гарантира на групата необходимите условия, които да й позволят да представи на феновете най-доброто възможно концертно преживяване, доведе до решението да отменим шоуто, насрочено за 12 юли 2009 г.
„FOREIGNER работят по нов албум и се надяват да посетят България по някое време през 2010!“
Въпреки, че засега липсва потвърждение от страна на организаторите от агенция Wonder Music, това вероятно означави, че и D2 няма да свирят на стадион ‘Академик’.
Така, единственият голям концерт в София остава BIOHAZARD!