Sofia Jazz Peak 2008

В края на месеца ще бъде открито пролетното издание на международния фестивал Sofia Jazz Peak, организиран от Кантус Фирмус и Джаз ФМ Радио. Първият концерт в програмата му е на немския биг бенд BuJazzО (на снимката), насрочен за 22 февруари от 19:30 ч. във Военния клуб в София. Билетите са на цени от 10 и 20 лв. и могат да бъдат закупени от касата на Кантус Фирмус в зала „България”, както и в мрежите на tickets-bg.com и eventim.bg.

Фестивалът ще продължи с шоу на бразилската пианистка и певица Елиане Елиас в Зала 1 на НДК на 11 април от 19:30 ч. Този път билетите ще са малко по-скъпи – от 20 до 50 лв. – и ще бъдат пуснати в продажба на 19 февруари на споменатите вече места.

Пролетният Sofia Jazz Peak ще бъде закрит на 4 юни в Зала 1 на НДК с концерт на добре познатите на родните меломани носители на „Грами” Kool & The Gang.

За допълнителни подробности, следете КОНЦЕРТНИЯ ГИД.

  • Източник: sofiajazzpeak.org