Барабанистът на ANTHRAX и PANTERA – ЧАРЛИ БЕНАНТЕ съобщи, че е принуден да пропусне следващите си концертни изяви, заради нараняване на дясната си ръка.
„Ще трябва да последвам препоръките на лекарите и ще почивам от 20 юни до 4 юли, за да се възстановя.“ – пише БЕНАНТЕ.
ANTHRAX наеха за негов заместник за дузината си концерти в този период барабаниста на ДЕВИН ТАУНСЪНД – ДАРБИ ТОД (на снимката).
Очаква се БЕНАНТЕ да се завърне на сцената на 5 юли на концерта, в който PANTERA ще подгряват METALLICA в Лондон.